… spójrz w głąb siebie … i zagraj w Gry z Sercem

Kto nie lubi gier coachingowych?! Pewnie mnóstwo ludzi 😀 😀 … Lecz pewnie tyle samo uwielbia. Ja uwielbiam gry i ich różnorodność, pomagają mi ogarniać i cieszyć się Życiem i Pracą. Napędzają wyobraźnię, twórcze siły i można mieć przy tym niezły ubaw. Zapraszam do podróży z moimi pomysłami.

Korzystam w pracy z wielu narzędzi, zawierających obrazowość i symbole. Wszystkie – gry coachingowe, starożytne symbole, takie jak majańskie glify, tarot czy I Ching – służą do pracy z wyobraźnią i do wspomagania procesu coachingowego, jeżeli ktoś lubi. Nie wróżę, nie przepowiadam przyszłości, nie wierzę, że przyszłość jest zdeterminowana. Wierzę w twórczy potencjał każdego człowieka.

Praca z obrazem i symbolami, podobnie jak snucie opowieści, wprowadza człowieka w niezwykłą przestrzeń, jakby na drugą stronę lustra. A element losowania dostarcza odrobiny dreszczyku i zabawy. W tej przestrzeni możemy przyjrzeć się każdej sytuacji z dystansem i z innej perspektywy. Wejść w rolę obserwatora swojego życia. Kto wie, może zmienić istniejącą narrację? A kiedy już swobodnie puszczona wyobraźnia wejdzie na poziom abstrakcyjnego myślenia, jesteśmy bardziej otwarci na transformację i nowe rozwiązania. 

Abstrakcyjne myślenie to klucz do głębokiej transformacji na trzech poziomach w Pętlach Zmiany Perspektywy. Możesz je wykorzystać do analizy każdej sytuacji. Najlepiej będzie, jeśli najpierw zagrasz w Gry z Sercem 😀 😀

A dlaczego wybieram wyrocznie jako osnowę dla gier coachingowych? Bo bardzo je lubię 😊 😊 A lubię dlatego, że stanowią gotowe ramy, w których można się odnaleźć, z dodatkowym bonusem nutki mistycyzmu. Ramy nie byle jakie!!, albowiem, oparte na mądrościach różnych kultur, gromadzonych i testowanych przez wieki.

Zapraszam do gry …